Wysyp nowości

05.06.2007. Źródło: Komikslandia
Ledwie skończyła się majowa stagnacja, i wszyscy odzwyczaili się od półek pełnych nowości, a tu niespodzianka- tylko dziś osobiście wbijałem z pięć czy sześć fakturek z jeszcze pachnącymi drukarnią i tłocznią tytułami.

Na dobry początek- coś z Polski. Dawno temu zapowiadana Alma dotarła do nas bez ostrzeżenia. Ostro się zdziwiliśmy. Od razu mówię, że wygląda to całkiem nieźle, a do jakości wydania nie można się przyczepić.

Najbardziej z ataku wydawców ucieszą się fani azjatów z kraju bukakke i używanych majtek sprzedawanych z automatu. Jeszcze nie zdązyłem rozpakować Heata 6 z JPFu, a tu nadchodzi kolejna dostawa, tym razem Anime. Vision rzucił kolejne odcinki Daphne (19-24), swojej najlepiej sprzedającej się serii. Za to Anime Virtual zaskoczył aż trzema nowościami: Black Lagoon (bardzo dobra rzecz, nówka sztuka, niedawno dopiero wydana na zachodzie), Wolf’s Rain (siódma część) oraz inny nowy tytuł w swoim repertuarze, co zowie się Astrea Testament : Good witch of the west. Nie mam pojęcia o czym to, ale zapewne oddelegujemy naszego załoganta od skośnych rzeczy do zrecenzowania.

Wszystko jest już dostępne w naszym sklepie.
Yoghurt