Jeszcze trochę dalekowschodnich newsów

01.09.2008.
Redaktor naczelny "Arigato" zapowiedział wydanie drugiego numeru swojego periodyku na wrzesień, kolejnego możemy się zaś spodziewać nie wcześniej, niż w styczniu [dla tych, co nie wiedzą - pismo jest kwartalnikiem].

Anime Virtual z niemałym rozmachem zapowiada wrześniowe nowości. Będzie ich aż pięć: drugie części El Cazadora, Melancholii i Ouran High School Host Club, czwarty Tsubasa Chronicle oraz OVA Negima. Trzy ostatnie pozycje dwupłytowe.

Mniej więcej za tydzień w Komikslandii dostawa komiksów amerykańskich. Wszyscy anglojęzyczni otaku na pewno znajdą w niej coś dla siebie, dlatego wypatrujcie nowych pojedynczych mang i całych serii w naszym sklepie internetowym!

Waneko, reprezentowane przez ósmy tom "Yami No Matsuei" i dwudziesty drugi "Grand Teacher Onizuka", powinno przyjść jakoś na dniach.

Piętnasty tom "Miecza Nieśmiertelnego" i dwudziestą pierwszą "Ranmę" wyśle nam Egmont 15 września. Pamiętajcie, że jak zwykle obie pozycje będziecie mogli zamawiać przedpremierowo w naszym sklepie internetowym.

Studio JG na wrzesień zapowiada między innymi nowy, piąty tom "Akatsukiss".

JPF, oprócz zapowiadanego w poprzednim newsie dwudziestego siódmego "Naruto", zapowiada również na wrzesień szóstego "Death Note'a" i dwunastego "Fullmetala".

A jeśli już jesteśmy przy nowym "Naruto": nie przyjdzie ono dziś. Ale już w tym tygodniu może będzie.
leMur