09.07.2008.
Dotarła już do nas comiesięczna dostawa komiksów prosto z USA, a w niej hiciory takie, jak dziesiąty, ostatni już trejd "Y: The Last Man", ósme "Walking Deady" [moim zdaniem, jak dotąd, zdecydowanie najlepszy tom], przepięknie wydany tomik krótkich historii prosto od Yoshihiro Tatsumiego: "Good-Bye", a także Omnibusy [czwarty "Aliens", drugi "Indiana Jones", "Star Wars Droids"], Essentiale i Absolute'y [trzeci "Absolute Sandman"!].

Zapraszamy zarówno do naszego sklepu stacjonarnego, jak i internetowego na www.komikslandia.pl, choć w tym drugim wszystkie nowości z Zachodu będziecie mogli dostać dopiero w czwartek. Nie zmienia to faktu, że w zakładce "Amerykańskie" już teraz możecie zakupić naprawdę zacne pozycje - porządnych właścicieli szukają m. in. "SuperSpy", "The Devil's Footprints" i cała masa mang, w kompletach i pojedynczo.

Nie zapominajcie, że możecie zamówić u nas wszystkie pozycje z naszego katalogu: www.komikslandia.plAmerykanskie/Katalog/

Za niecały miesiąc kolejna dostawa, tym razem największa w historii sklepu, więc od komiksów będziemy pękali w szwach. Stay tuned!
leMur