Hanami zarabia na mangach

01.01.2008. Źródło: Hanami

Wydawnictwo Hanami jest zadowolone z poziomu sprzedaży Suppli. Na rok 2008 są planowane tomy od 3. do 6. Czyli jednak można cały czas na mangach w Polsce zarobić. Oczywiście w takich wypadkach idzie się za ciosem, czyli wprowadza kolejne serie i samodzielne albumy. Trwają więc obecnie rozmowy w sprawie licencji na 7 nowych tytułów, z czego wydawnictwo zakłada wydanie w roku 2008 przynajmniej 4 tomów z tej puli.

Niestety wspomniane pozycje są owiane bardzo dużą tajemnicą. Wiadomo, że część z nich będzie przeznaczona dla męskiego, dorosłego odbiorcy. Nie będzie to jednak spowodowane erotyką, seksem i brutalnością, a bardziej sprawami merytorycznymi. Można się więc spodziewać, obok komiksów obyczajowych, sensacji, kryminałów i poważniejszego SF. (Szkolne romansidełka nie są przewidziane.) Ponadto wspomniane tytuły nie są tasiemcami, część z nich może się nawet zamknąć w jednym, acz niekoniecznie cienkim, tomie.

Więcej informacji niestety nie posiadamy. Jak wydawnictwo coś nam zdradzi i pozwoli się z wami podzielić, nie omieszkamy tego uczynić.

Michaś