Promocja w Komikslandii

05.10.2007. Źródło: własne
Jak wiecie, już jutro startuje kolejna edycja MFK. Osiemnasta. Z tej okazji szykuje się huczna impreza, a wydawcy zaprezentują mnóstwo nowości. Również my przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Już w najbliższy poniedziałek, ósmego października, robimy potrójną promocję:

Po pierwsze tego dnia rabat z naszej karty się dubluje. Wszyscy jej szczęśliwi posiadacze otrzymają 10% zniżkę na wszystkie łódzkie nowości, a będzie ich, lekko licząc, ponad trzydzieści.
Po drugie, każdy, kto tego dnia dokona zakupu na minimum 190 pln (także w internecie) weżmie udział w losowaniu 6 atrakcyjnych nagród. Są to:
-Ogrody Edeny
-Figurka Usagiego Yojimbo
-Figurka King-konga
-Nagroda-niespodzianka
-Dwa kupony, po 100 pln każdy, do wydania w Komikslandii.
Losowanie odbędzie się w poniedziałek, punktualnie o godzinie 20. Ja będę robił za magdę masny, yoghurt za koło fortuny, a młody przypilnuje, czy nie podglądam przypadkiem. Wyniki zostaną ogłoszone na łamach naszego serwisu www.iskom.pl, tuż po godzinie 20. Gwoli ścisłości dodam, że dwie pierwsze nagrody ufundował szanowny Egmont.
Po trzecie wreszcie, każdy kto w poniedziałek dokona zakupu za minimum 190 pln, będzie mógł sobie wybrać dwa komiksy z naszej magicznej kolecji (wróblewski, largo winch, pellissa, aqq, kkk i inne). Jest tam ponad setka tytułów, więc kto przyjdzie wcześniej, wybierze lepsze. Aha, klienci internetowi też podlegają tej promocji, ale my za nich wybierzemy. Rozważcie więc, czy chcecie wziąć udział w naszej potrójnej promocji, ale zapewniam, że prędko taka akcja się nie powtórzy.
Szef