10 najlepszych gier komiksowych w historii

13.09.2007. Źródło: GameTrailers
GameTrailers, jedna z najpopularniejszych stron poświęconych grom wszelakim (od ośmiobitowców aż po maszynki przewyższające technologicznie Skynet, które stoją pod waszymi biurkami i telewizorami), zawsze łączyła elektroniczne medium z dwoma innymi- filmami i komiksami. W swoim stałym bloku, zwanym "Countdown", Gametrailers postanowiło tym razem, z okazji zakończonego niedawno Comic-Conu w Baltimore, przedstawić 10 (ich zdaniem, z którym trudno się nie zgodzić) najlepszych gier opartych na komiksach. Wystarczy, ze klikniecie na "źródło", bądź tutaj.

Dodam też, ze jako najbardziej zapalony gracz z ekipy naszego serwisu, pamiętam je wszystkie. A na widocznego z lewej Punishera wydałem chyba równowartość średniej klasy samochodu, w czasach, gdy młodym zapaleńcem gier będąc, wydawałem wszystkie pieniądze grając na automatach arcadowych i kupując kartridże do SNESa (Teenage mutant ninja turtles, dude!).
Aż mi łza pociekła, tak żem się pogrążył w nostalgicznych rozmyślaniach o swych szczenięcych latach. Was też to czeka podczas oglądania tego filmu.

Yoghurt