"Death Dealer" wyprzedany w 6 godzin

05.05.2007. Źródło: Comic Book Resources
W kwietniu w USA miał premierę pierwszy zeszyt 6-cio częściowej miniserii dla której inspiracją stała się kultowa już ilustracja Frazetty nazywana właśnie "Death Dealer". Obraz ten został umieszczony na pierwszym tomie przygód Conana wydanym niegdyś przez Amber.
Sam Frazetta jest legendą wśród fanów komiksu i fantasy. Nic więc dziwnego, że seria inspirowana jego twórczością oraz zaaprobowany przez Frazette scenariusz i rysunki przyciągnęły do sklepów z komiksami tłumy fanów. Tłumy tak wielkie, że w całych stanach dnia 11 kwietnia (premiera 1 części) po 6 godzinach od rozpoczęcia sprzedaży cały nakład wyczerpano!!! Dawno już nie było takiego ranu na sklepy i dawno już żaden komiks nie cieszył się takim wzięciem. No cóż, legenda robi swoje.
Nam pozostaje czekać na kolejne zeszyty i na zbiorcze wydanie HC, które jeśli wierzyć informacjom podanym na Amazonie ukaże się już w listopadzie. Na pewno je ściągniemy i na pewno będzie je można dostać w naszym sklepie. Ciekawe czy też będziemy przeżywali najazd fanów? Oby!
Młody