WoW w komiksie

23.07.2007. Źródło: DC
DC oficjalnie ogłosiło dnia dzisiejszego, że najbardziej dochodowa gra komputerowa w historii (nie licząc Mario i przeklętych Simsów), World of Warcraft, zostanie wreszcie przeniesiona na karty komiksu.

Seria wystartuje na tegorocznym Comic-conie w San Diego (już za tydzień), i będzie planowo wychodziła co miesiąc. Wydawaniem zajmie się odrodzony niczym feniks z popiołów imprint DC- Wildstorm. A jak mówimy Wildstorm, myślimy o nikim innym, tylko o Jimie Lee, który ma być odpowiedzialny za okładki do kolejnych zeszytów. Scenariusz na razie pisze Walter Simonson (koleś od Thora i Star Slammersów), zaś władzą nad ołówkiem obdarzono niejakiego Ludo Lullabi (widać, ze gość rżnie nieco z Madureiry, ale ocenę jego artów pozostawiam wam: czek diz aut )

Sam, jako stary WoWiarz, chętnie sprawdzę, cóż spłodzi ten zespół, choć nie oczekuję żadnych rewelacji (tak jak nie oczekiwałem po warcraftowej Trylogii Sunwell, wydawanej również u nas). I tak wiem, że nakład pierwszego zeszytu zejdzie w San Diego na pniu.

Yoghurt