Nowości z Anime Virtual

18.07.2007. Źródło: Komikslandia

Właśnie otrzymaliśmy informacje z Anime Virtual o nowych tytułach, ktore trafią do sprzedaży. Nowości trafią do sprzedaży już 20 lipca.Poniżej opis 4 nowości:

Oh! My Goddess vol. 3
Urd i Skuld są przez kilka dni zajęte w niebie, więc Keiichi i Belldandy mogą wreszcie zostać sami. Na pożegnanie Skuld przygotowała budyń dla Keiichiego, który ten przez przypadek zjada, po czym zmienia się w kobietę – w każdym razie wiele na to wskazuje. Mimo iż Belldandy jest zachwycona nową postacią Keiichiego, to Keiichi wolałby znów być mężczyzną. Niestety to tylko Skuld może znieść zaklęcie, więc na razie Keiichi musi pozostaćw swoim nowym wcieleniu. Nagle Belldandy śmiertelnie się rozchorowuje i tylko jej siostry mogą ją uratować…
Romantyczna komedia o Keiichi i jego bogince zachwyca jako manga i film pełnometrażowy. Najnowsza seria telewizyjna opowiada o nowych przygodach dwojga zakochanych w bardziej nowoczesnym stylu. Ocena: Boskie!

Coyote Ragtime Show (1-3)
Bruce, legendarny „król piratów“ ginie z rąk Madame Marciano, szefowej przestępczego syndykatu zwanego „Gildią“. W spadku pozostawia swojej córce France 10 milionów astro-dolarów, ukrytych gdzieś na planecie Graceland. W dotarciu do ojcowskich pieniędzy pomagają małej dziedziczce dawny przyjaciel Bruce’a, kosmiczny pirat i prawdziwy twardziel „Mister“, wraz z załogą dowodzonego przez siebie statku kosmicznego „Kojot“. Czasu mają niewiele, bo Graceland ma istnieć jeszcze tylko przez tydzień: problem toczącej się tam wojny domowej postanowiono rozwiązać wysadzając planetę w powietrze. Sprawę dodatkowo utrudnia polująca na Mistera grupa killerek na usługach Madame Marciano oraz tropiąca go od lat prywatna detektyw Angelica Burns …
Seria SF z wciągającą, szybką akcją i solidną porcją komediowych dialogów i sytuacji. Kosmiczny western, w którym seksowne dziewczyny noszą potężne spluwy, a pościgi i strzelaniny odbywają się w przestrzeni międzyplanetarnej. Prawdziwie kosmiczna rozrywka!

Discipline vol. 2
Fantazje z sypialni Takuro Hayami myślał, że to był moment, kiedy przekroczył próg raju, gdy został przeniesiony do szkoły St. Alcadia, gdzie sypialnie były przepełnione rozkosznymi stworzeniami. Cudownie rozpieszczany przez pensjonarki, Takuro widział się już w roli władcy tego haremu pełnego pięknych tyłeczków. Ale ten erotyczny raj przyćmiło pojawienie się w nim złośliwych, ale przy tym olśniewających sióstr Mrimoto, które żelazną ręką utrzymywały dyscyplinę w szkole i które dostrzegły w Takuro ofiarę, o jakiej marzyły, odkąd odkryły potęgę swojej płci.

Step Up Love Story vol. 1
Makoto i Yura Onoda są młodym i szczęśliwym małżeństwem. Niestety, oboje mają jeden problem - pomimo swoich 25 lat ona jest dziewicą, a on prawiczkiem i... nie wiedzą tego o sobie nawzajem. A że żadne z nich nie chce rozczarować partnera swym niedoświadczeniem, oboje zdobywają inspiracje u przyjaciół, rodziny i z „massmediów“. I tak Makoto ogląda filmy pornograficzne, podczas gdy Yura dowiaduje się od swych najlepszych przyjaciółek, w jaki sposób uszczęśliwić męża i siebie samą. Wspólnie obracają otrzymane rady w czyn – a podczas gdy ich doświadczenie seksualne stale rośnie, na niewinną parę czeka mnóstwo ekscytujących chwil... Erotyczny film anime według szalenie popularnej historii Manga Love Story autorstwa Katsu Aki bez pruderii porusza wszelkie pytania na „TEN” temat i obrazowo ukazuje drogę młodej pary do spełnionego życia intymnego.
Młody